Şeyh Molla Murat [ Deneme ]

Home » Ay Em Murat » Şeyh Molla Murat [ Deneme ]
Ay Em Murat Yorum yapılmamış

”Şeyh Murat”

vikipedia kaynak

Vikipedia Makalesi İçin Tıkla

istanbul doğumlu ünlü din adamı . 10 yaşında kuran kursunda 2. sayfaya geçemediği için kuran kursundan atılmıştır.tam adı şeyh molla murat dır.


daha sonra sanayide çalıştığı yıllarda kendini dine adamıştır. 18 yaşında tekirdağ süleymancılar tarikatına katılmıştır. burda şeyhliğini kabul ettirememiş lanetlenmiştir. askerliğini suudi arabistanın mekke 3. çöl tugayında komutan olarak yapmıştır.askerden sonra arabistanda yaşamını sürdürmeye devam eden molla murat kral abdullahla yakınlığı sayesinde bulunduğu şehirde ünlü bi düşünür olmuştur.burda zinayı amme hizmeti haline getirip adını bu sektörde altın harflerle yazdırmıştır. lakapları muro sins muro sifredi .tüm arap halkını dolandırıp sahte pasaport ile kral abdullahın karısıyla lasvegasa gitmiştir.Burda din görüşüne kumar yorumuda katarak vizyonunu global şekilde dünyaya açmıştır.Adı git gide yayılan molla murat harward üniversitesi ilahiyat bölümünde çeşitli akademik makaleler yayınlayıp kendini akademik konudada kanıtlamıştır. Burada bir yahudi asıllı katolik rahibe gianna ile tanışmıştır.Giannadan 2 tane piç kurusu dünyaya getiren molla murat ogullarına jamiryo ve simeneçao isimlerini koymuştur.Artık tarikatını kurma vakti gelmiştir batı virginia merkez klisesinde her cuma pazar ainlerinde vaazlarını vererek yeni nesillere molla murat harekatını anlatmıştır. Artık dünyanın her yerinde müritleri vardır. Amerika bu büyümeden korkup hakkında idam kararı çıkarmıştır. Büyük çalışmalar sonrasında türkiyeye iade edilmiştir.Türkiyede kellesi için çalışmalar başlanmıştır. Türkiye de ilk İcraati AFÇ ADLI fuhuş çetesini kurmuştur. Bi hayat kadınıyla ilişkiye girip frengi hastalığına kapılmıştır. Bu hastalık sonrasında lalelide bir kaldırımda ölü olarak bulunmuştur .şeyh murat akımıölümünden sonra oğulları jamiryo ve simeneçao arasında yaşanan şeyh kavgası sonucu iki oğluda ölmüştür buna dayanamayan gianna buzlu bir küvette böbreksiz şekilde ölü olarak bulunmuştur.şeyh muratın bilinen sözleriYakında …


”’http://articles.muratyalcinkaya.net”’

Kaynakça
Meydan Larus
14 yaşında bir kaptan
Büyük dünya atlası

Sami ,Gürcan , Emre , Cem

Yazı devam edecektir. 🙂

Molla Geri Döndü

Mecmua ve gazetelerde yayınlandıktan sonra jamiryo ve simeneçao öldüğü günden sonra taht kavgasına başlar .

Mollanın ölümünüden sonra oğulları yeni bir düzen için ingiltere krallığına bağlı birmingam şehrinin köyü olan büyük bağ köyünden edisongillerden ashly ile dünya evine giren jamiryo düğününü şemdillide yapmıştır.

Diğer oğlu simeneçao şırnak beytüşşebap ilçesi tivor beldesinden ismailoğlu rojvan ile dünya evine girmiştir. Düğün sanatçısı olarak yörenin en ünlü seslerinden aynı zamanda kayın pederi olan tivorlu ismaille düğet yapmıştır.

Aslında ölmemiş olan molla haiti de olayları kırsal bir kasabada evine kurduğu sıradan bir uyuşturucu üreticisi kılığında uzaktan gözlemlemektedir.Dönemin abd başbakanı bush la yakınlığı bilinen molla uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapmaya başlamıştır. Çapkınlığı ile bilinen molla çeşitli dünya ülkelerinden her tenden her dinden her dilden kadın getirip playboy dergisine rakip çıkıcaz vaatleriyle kadınları çeşitli işkencelerle sırtda sandalye , matkabı vurdum beynine , haitide 1 gece gibi filmlerinde vahşice katletmiştir. Bu olaylardan sonra molla nın yaşadığı ortaya çıkmıştır.

Dünya mollanın yaptığı katliyamla çalkalanmaktadır. Oğulları bu haberi duyduktan sonra babaları olan mollaya öfke ve kin kusmaya başlamıştır. Ama oğullarının bilmediği bir gerçek vardır. Molla haitiye gittiği dönemlerde norveçli isabelden bir gece ansızın parçasıyla dünyaya bir piç kurusu daha getirmiştir. Çocuğunun adı Kenet lakabıyla bilinen Anderson dur. Çocuğu babası mollayı hiç görmemiştir. Aynı şekilde molla da sadece isabelle haberleşmektedir. Molla çocuğuna bağlıdır fakat hala görmemiştir.

doğum yeri ödemiş olarak bilinen molla tarihçiler tarafından bir türlü aslı astarı belli olmayan şehirlerle eşleştirilmiştir. Oğulları artık mollayı öldürmek için bir araya gelip izini sürmeye başlamışlardır. Bunun için brazzers dan 3 adet worldstar pornstar kiralamıştır. Kadınları önce afiyetle beceren jamiryo ve simeneçao daha sonra mefta olmuş kadınları molla murata göndermek üzere traktör aracılığı ile mardin il sınırından suriye üzerinden yollamaya kalkar .Bunu duyan esad kadınları ele geçirir ve kadınlarla kurtlar vadisi dizisini çeker. Molla önerilen kadınların kendine ulaşmaması sebebiyle kadınların izini sürmeye başlar Esadın yaptığını bulan molla atına biner ve şamın yolunu tutar.Kayısıyı çok seven molla suriyeye ulaşır ulaşmaz esadın karısını bir gece kaçırarak ırzına geçer esadın karısı atın altında böbreksiz şekilde ölü bulunur. Molla murat esada bir mektup yollar mektubu açan esad içinde bundan iyisi şamda kayısı yazısı ve karısının bir göt yanağıyla karşılaşır. Bu terim daha sonra türkçe edebiyat kitaplarında yer edinmiştir.

Esad mollaya yardım eden insanları bulmak için kimyasal silah kullanarak insanlarına zulüm yapmaya başlamıştır. Buna kızan halk kenetlenip esada cephe almıştır. Dünya molla murat adını bu olaylarla dahada sert bi şekilde anmaya başlamıştır. Bushla beraberliği bulunan yakın aradaşlığıyla bilinen molla yüzünden bushun görevine son verilmiştir.

Bu süreç içerisinde büyüyen Anderson Babasıyla gurur duyar. Bushun kovulmasıyla molla dünya haber ajanslarına belge sızdırmaya başlar . …… …. ….

LEAVE A COMMENT