Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman Mevzusu Konusu Filan

Home » Sinema » Hızlı ve Öfkeli 6 Fragman Mevzusu Konusu Filan
Sinema Yorum yapılmamış


Hızlı ve Öfkeli 6

Vizyon Tarihi: 24 Mayıs 2013 (2s 10dk)

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson

Tür: Aksiyon, Gerilim

Ülke: ABD

Dom ve Brian’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R9A6cyo0fXY
Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır; ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine; yani sokaklara çekmektir.

Hobbs, Dom’a takımını Londra’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.

Vin Diesel ve Paul Walker’ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film, bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait..

LEAVE A COMMENT