Android için AndroZip File Manager Zipli Dosyalarınızı Açın Formatını Çevirin

Home » Android » Android için AndroZip File Manager Zipli Dosyalarınızı Açın Formatını Çevirin
Android Yorum yapılmamış

Akıllı telefonlarımızda bir çok işlem yapıyoruz. Ancak indirdiğimiz bazı dosyalar sıkıştırılmış dosya olabiliyor. Özellikle .Rar ve .Zip gibi dosyaları açan Androzip’e yakından bakalım.

Androzip File Manager, 1.8 Megabyte boyutunda. Verimlilik kategorisindeki yazılım Android 1.6 ve üstünde çalışıyor. Google Play Store’da 4.5 puan ortalamasına sahip.

Androzip File Manager, sadece sıkıştırılmış dosyaları açmanıza ve görüntülemenize yaramıyor. Temel bir dosya yöneticisi görevi de görüyor. Dosyalarınızı bu uygulama ile organize etmeniz mümkün. Uygulamanın standart olarak yaptığı dosya taşıma, kopyalama ve silme gibi özelliklerinin yanında en dikkat çeken yanı uygulamalarınızı yedekleyebilmesi.

Androzip File Manager, ayrıca görev yöneticisi ve uygulama yöneticisi içeriyor. Buradan çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırabilir, ya da kullanmadıklarınzı kaldırabilirsiniz.

Uygulama, .Rar, .Zip, .Tar, .Gzip, .Bzip2 gibi bir çok sıkıştırılmış dosyayı görüntüleyip, istediğiniz yere çıkartıyor. Herhangi bir zip dosyasının üstüne dokunduğunuzda ister buraya, ister seçtiğiniz klasöre çıkartabiliyorsunuz. Androzip File Manager, ile ayrıca kendi dosyalarınızı da Zip’e çevirebilirsiniz.

Uygulama, SD karta taşınabilme özelliğine sahip. Kısacası Androzip File Manager, sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz ve oluşturabileceğiniz, dosyalarınızı yönetebileceğiniz, uygulama yedeklemesi alıp, görev yöneticisi ile uygulamaları yönetebileceğiniz çok başarılı bir uygulama. Eğer bu tür bir uygulama arıyorsanız, Androzip File Manager’ı indirmelisiniz.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

LEAVE A COMMENT