Category : Ay Em Murat

Home » Archive by category : Ay Em Murat

A change of speed, a change of style. A change of scene, with no regrets, A chance to watch, admire the distance, Still occupied, though you forget. Different colours, different shades, Over each mistakes were made. I took the blame. Directionless so plain to see, A loaded gun won’t set you free. So you say. We’ll share a drink and step outside, An angry voice and one who cried, ‘We’ll give you everything and more, The strain’s too much, can’t take much more.I’ve walked on water, run through fire, Can’t seem to feel it anymore. It was me, waiting for me, Hoping for something more, Me, seeing me this time, Hoping for someth..

Read more

”Şeyh Murat” vikipedia kaynak Vikipedia Makalesi İçin Tıkla istanbul doğumlu ünlü din adamı . 10 yaşında kuran kursunda 2. sayfaya geçemediği için kuran kursundan atılmıştır.tam adı şeyh molla murat dır. − daha sonra sanayide çalıştığı yıllarda kendini dine adamıştır. 18 yaşında tekirdağ süleymancılar tarikatına katılmıştır. burda şeyhliğini kabul ettirememiş lanetlenmiştir. askerliğini suudi arabistanın mekke 3. ..

Read more

otobüste yanımdaki kız feci osurdu gencler benden başka kimse anlamadı onun osurduğunu çünkü yan yanaydık ve kendi kıç bölgemde titreşimi hissettim. çok güzel kızdı aslında böyle bir şey yapması beni üzmüştü. daha sonra koku hafiften yayılmaya ve kız da bunun farkında olduğu için kızarmaya başladı. tabi ben hiç durur muyum ? hemen camı açtım ve ..

Read more

Nazar duâsı Nazar haktır. İnsana, hayvana ve hatta cansıza da nazar değer. Nazar hastalık yapar, hatta öldürür. Kadınlara ve çocuklara daha çok tesir eder. Peygamberimiz, nazar ile ilgil olarak,”Nazar insanı mezara, deveyi kazana sokar” “Hoşa giden bir şeyi görünce, “Maşaallah la kuvvete illa billah” denirse o şeye nazar değemez.” buyurdu. Sabah-akşam, 3 defa “Bismillahillezi la ..

Read more

BATIK GÜNEŞ,SOĞUK ZEMİN BOĞUK NEFES,İÇİM EMİN. TAHRİK SON RADDE,KALBİM BOŞ BİR CADDE. YÜZLER SERİN. GÜVEN UZAKLAŞIR İÇİMDEN,BU KUŞKU İĞNELER DERİN… BENİM KENDİMDEN BAŞKA SADIĞIM VARSA BANA VERİN. KAÇINCI KUYUYU KAZMAKTASIN İÇİNE BENİ DÜŞÜRMEK İÇİN? BİRİKTİRDİĞİN TOPRAKLARIN,SOLUKLARIMI KESMEK İÇİN. BAK BİR BİLDİĞİM VAR ÖL DEMEZSE TANRIM YAŞAR KUL. TAŞAR DENİZ,YÜZER BALIK….BATMAK BİZİM KAYIK. AŞAR BOYUMU DALGA. ..

Read more