Category : Genel

Home » Archive by category : Genel

IPv6, Internet Protocol Version 6, IPv6 Nedir, IPv6 Ayarları, IPv6 IP Tanımlamak, IPv6 Ayarları, ipv4 ve ipv6 arasındaki farklar, IPv4 Limiti, Sınırlı Adres Alanı, Quality of Service (Qos) kullanımı, IPv6 daki Yenilikler IPv6 Nedir ? Internet Protocol Version 6 (IPv6), TCP/IP protokolünün önemli bir şekilde geliştirilmiş halidir. Windows Server 2008 kurulduğunda, IPv6 otomatik olarak kurulur ..

Read more

Türk kızı Elif’in finale kaldığı Google Bilim Fuarı 2013’te halk oylaması başladı. Türkiye’den Elif Bilgin’in (16) binlerce proje arasından sıyrılarak 15 Global Finalist’ten biri olmaya hak kazandığı Google Bilim Fuarı’nda (Google Science Fair) birinciyi belirleyecek online halk oylaması başladı. “Muz kabuklarının biyoplastik üretiminde kullanılması” fikrine dayanan çalışmasıyla hem finale kalan hem de Scientific American “Science ..

Read more

Kişisel fikrim çok iyi aksiyon 3 lemesi olmuş. 4. film de ana kahramanımız yok oynamamasının sebebi yönetmen ve para kazanma hırsı olduğu için filmin içine sıçmaları . Filmin soundtracki 3 film dede aynı şuradan dinleyebilirsiniz. THE BOURNE IDENTITY / GEÇMİŞİ OLMAYAN ADAM Mükemmel bir silahtı, mükemmel bir hedef oldu Fırtınalı bir günde kendini Akdeniz\’in ortasında ..

Read more

Arama motoru optimizasyonu çalışmaları neredeyse tüm dünyada Google öncelikli yapılmaktadır. Bazı ülkelerin izlediği politikalar dışında Google her ülkede etkili bu nedenden dolayı yapılan tüm değişiklikler Google veritabanında yer alabilmek için yapılmaktadır. İşte bu noktada bizlere yardımcı olabilecek Google SEO A..

Read more

Evet uzun süre ne bir makale yazdım ne de başka birşey ile ilgilendim. Bugün oturdum kişisel mişisel oturdum siteyi hazırladım. Önce giriş sayfasını hafiften hazırladım işin bittiği kısım makalelerin olacağı yani bu kısımda çok sade tuttum isteyen istediğini rahat bulsun alsın gitsin yorum bırakabilecek bir bölüm yeterli gördüm . Belli bir ziyaretçi trafiği eskisi gibi ..

Read more